O nás

Domov » O nás

Vitajte v Bennette

Komplexný veterinárny servis od bežnej vakcinácie, cez laparoskopické sterilizácie, zákroky na medzistavcových platničkách až po endoprotézy bedrových kĺbov za prijateľné ceny v nemocničnej NON STOP praxi so Špičkovým vybavením MRI, CT, kinetic gait analýza, intraoperačná fluroskopia.

Počas bežných víkendov pracujeme bez pohotovostného príplatku,Vašu návštevu je však potrebné oznámiť na našom tel. 0907 824 196.


“BENNETT som založil v roku 2000 a nesie meno prof. Avery Bennetta, Dipl.ACVS, špičkového amerického referenčného chirurga, ktorý bol mojím mentorom počas stáže na University of Florida. Skúsenosti z pracovného pobytu v USA ma inšpirovali k založeniu nemocnice, ktorej ideou bude špecializácia lekárov a prinášanie inovácií, aby naši klienti našli všetko pod jednou strechou. Pokiaľ do Bennettu chodievate práve kvôli konceptu špecializácie a prinášania nových poznatkov v spojení s 24 hodinovým medicínskym servisom, ste na správnom mieste.”

– MVDr. Richard Kapalko, CertSAS, AdvCertSAOS
certifikovaný pokročilý vet. ortopéd
ortopédia a traumatológia, laboratórium krívania

Naše inovácie

MIC-minimálne invazívna laparoskopická chirurgia
Bezpečnejšia, bez zbytočného otvárania brušnej dutiny, výrazne menej bolesti a krvácania, šetrná manipulácia s tkanivami brušnej dutiny v optickom zväčšení a HD rozlíšení. Laparoskopické sterilizácie, operácie kryptorchidov, gastropexie ako prevencie torzie žalúdka.

Ortopédia
Ako prvé pracovisko na Slovensku používame namodernejšiu objektívnu digitalizovanú diagnostiku krívania. V ortopedickej diagnostike sa vieme oprieť o pokročilú zobrazovaciu techniku MRI, CT, FLUO. Od artroskopie, cez implantácie pri pretŕhnutí predného skríženého väzu, zlomeniny riešené v medzinárodnom štandarde AO-ASIF, zákroky na medzistavcových platničkých až po totálne endoprotézy bedrových kĺbov. Postoperačná hydroterapia a 24 hodinová hospitalizačná starostlivosť je samozrejmosťou.

V prípade finančne náročných zákrokov u nás uplatníme vakcináciu
alebo preventívna prehliadku ako ZĽAVU pre Vášho miláčika.

INOVUJEME 
Viaceré postupy prinášame ako prví na Slovensku za slovenské ceny. Naši lekári v BENNETTe na sebe neustálepracujú, zaiste neočakávajú, že ich navštívite iba pre to, že ich poznáte. Dnešná veterinárna medicína rýchlo napreduje a Vy do BENNETTu určite nechodíte zo sentimentu, ale v očakávaní, že Váš pacient dostane najlepší servis na úrovni dnešnej doby.Tomu prispôsobujeme výber lekárov a nebojíme sa ich zmeniť pokiaľ je to v prospech pacienta.

POMÁHAME
Sme dlhoročným veterinárnym partnerom SLOBODY ZVIERAT, ktorej poskytujeme špecializovaný veterinárny servis za režijné náklady, keďže si ich činnosť a zmysel nesmierne vážime.

Kontakt

✆ 0907 824 196
bennett.nemocnica@gmail.com


Navštívte nás

Lamačská cesta 53
811 05 Bratislava


Ordinačné hodiny

PO – NE 08:00 – 20:00
Pohotovosť:
PO – NE 20:00 – 08:00

© Bennett 2024 I Webstránka: Mad Design Oy